PET OD PET Krupa slavila u Gradišci i zadržala maksimalan učinak

Fudbaleri Krupe i dalje imaju maksimalan učinak u tekućoj sezoni šampionata Republike Srpske.

Izabranici trenera Vladimira Ilića su u derbiju 5. kola savladali Kozaru u Gradišci sa 3:1 i tako se učvrstili na vrhu tabele Prve lige Republike Srpske.

Poslije prvog dijela u kojem nije bilo pogodaka seriju golova u 59. minutu otvorio je Slobodan Đekić u 59. minutu, preednost gostiju udvostručio je Miodrag Rudan u 70. da bi sve dileme oko toga kome će pripasti tri boda otklonio je Ljubiša Nikodinović u 83. minutu.

Jedan od najboljih napadača prvoligaškog karavana Milan Šikanjić uspio je u prvom minutu sudijske nadoknade da ublaži poraz svog tima.

Željezničar Sport tim – Sloga.

Plasman: Krupa 15, Sloboda, Zvijezda 09 po 13, Sutjeska, Omarska po 10, Sloga, Slavija po 9, Borac 7, Drina, Kozara po 6, Tekstilac, Željezničar Sport tim po 4, Ljubić, Podrinje po 3, Alfa Modriča 1, Budućnost bez bodova.