Petrušev i Jović bez minuta: Srpski internacionalac zabilježio 4 poena za Atlantu

Košarkaši Atlante pobijedili su u Las Vegasu ekipu Filadelfije 99:98 u noćašnjem meču Ljetnje NBA lige.

Filip Petrušev

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Set Landi sa 16 poena, dok je srpski košarkaš Uroš Plavšić postigao četiri poena i imao je osam skokova za 14 minuta na terenu.

U poraženoj ekipi najbolji je bio Džejden Špringer sa 29 poena, dok srpski košarkaš Filip Petrušev nije ulazio u igru.

Košarkaši Majamija pobijedili su Milvoki 91:72. U redovima Majamija najefikasniji je bio Orlando Robinson sa 25 poena, dok srpski reprezentativac Nikola Jović nije ulazio u igru.

U ekipi iz Milvokija najbolji je bio Lindel Viginton sa 15 poena, navodi B92.

U ostalim noćašnjim utakmicama Ljetnje NBA lige postignuti su sljedeći rezultati: Klivlend – Čikago 87:83, Bruklin – Toronto 99:94, Hjuston – Golden Stejt 118:101, Šarlot – Nju Orleans 83:89, Portland – Orlando 88:71 i Minesota – Sakramento 80:93.