POBJEDA BOLONJE ZA SINIŠU Srpski stručnjak iz bolnice pratio svoje fudbalere

Bolonja je ovog ponedjeljka za rivala imala ekipu Njemačkog Šalkea i na kraju je slavila rezultatom 3:2, a kako prenose italijanski mediji, trener Siniša Mihajlović je iz bolnice putem interneta pratio prenos trijumfa svojih igrača.

Mihajlović je podvrgnut hemioterapiji, poslije saznanja da boluje od leukemije, pa je i današnja pobjeda Bolonje, ujedno i dodatna, svojevrsna podrška srpskom stručnjaku da pobjedi u svojoj najvažnijoj bici.

Šalke je poveo već u devetom minutu golom Rizea, a onda je uslijedio veliki preokret Bolonje. Poli je u 37. minutu izjednačio, a na isteku prvog poluvremena, Sansone je doveo Mihajlovićev tim u vođstvo.

U nastavku, Rodrigo Palasio je u 59. minutu postigao i treći gol za Bolonju i praktično potvrdio trijumf, a poraz Šalkea ublažio je Buželab, svojim pogotkom u 88. minutu meča.