POBJEDA ORLOVA Banjalučanke zamalo prokockale siguran trijumf

Košarkašice Orlova su pobijedile Triglav iz Slovenije rezultatom 61:60 (16:17,11:14,20:17,14:12) u utakmici 4. kola WABA Lige.

Domaća ekipa je na četiri minuta do kraja imala prednosti 61:50, ali su gošće serijom 10:0 prišle na samo koš zaostatka 25 sekundi do kraja. U nastavku Milica Zeljković je probala za tri, nije pogodila i gošće su imale napad za pobjedu, ali sa zvukom sirene nije pogodila Rebeka Abramović i domaća ekipa je zabilježila pobjedu.

U domaćem sastavu šest igračica je ulazilo u igru. Tamara Rajić je bila najefikasnij sa 19 poena, Nataša Šobot je ubacila 15, Milica Zeljković 12, Vladinka Erak je dala 11 uz 21 skok, a Teodora Trebavac i Marina Ristić su ubacile po dva peona. Na drugoj strani Lara Kozina Bubnić 24 poena.