Poraz Radnika u pripremnom meču protiv Tuzla Sitija

Fudbaleri Radnika poraženi su u pripremnom meču protiv Tuzla Sitija koji je danas odigran u Radanovićima. Ekipa iz Tuzle je slavila rezultatom 2:0, a strijelci su bili Mujić u 80. i Trumić u 82. minutu. Ovo je bio prvi poraz izabranika Mladena Žižovića u ovom pripremnom ciklusu, ali bez obzira na to on nije bio nezadovoljan onim što je pokazao njegov tim.

Bila je ovo prava provjera u kojoj su priliku dobili svi igrači. Do sredine drugog poluvremena igrali smo veoma dobro, međutim zbog velikog broja izmena u finišu smo dozvolili protivniku da postigne dva pogotka i stigne do pobjede. Iz ovog poraza treba da izvučemo pouke, jer već sutra imamo novu provjeru. Protivnik u posljednjoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Crnoj Gori biće ekipa Jedinstva iz Bijelog Polja, a meč je zakazan za 11 časova – rekao je Žižović.

RADNIK – TUZLA SITI 0:2

Igralište: OFK Grbalj u Radanovićima. Sudija: Ivanović Ilija (Cetinje). Strijelci: 0:1 Mujić u 80, 0:2 Trumić u 82. minutu.

RADNIK: Lučić, Bečelić, Radović, Šubert, Isić, Hairlahović, Popara, Đurić, Maksimović, Peco, Hadžić. Igrali su još: Marković, Đelmić, Vasić, Mekić, Tahirović, Bradonjić, Đelić, Barić. Trener: Mladen Žižović.

TUZLA SITI: Fejzić, Ćomor, Brekalo, Kozić, Bevap, Hasanović, Stjepanović, Šarčević, Hajrović, Zlatković, Ubiparip. Igrali su još: Čalaković, Musić, Karijašević, Trumić, Murga, Crnkić, Hasanbegović, Mujić. Trener: Slobodan Starčević.