PORAZ U PRVOJ PROVJERI Kizilkum bolji od Borca

Fudbaleri Borca su u prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji poraženi od uzbekistanskog Kizilkuma sa minimalnih 0:1.

Stvorili su Banjalučani nekoliko dobrih prilika, ali nisu uspjeli da ih realizuju, a jedini gol na meču postigao je Matej Vatadze u 61. minutu.

Banjalučani su u finišu prvog dijela prijetili preko Vranješa u dva navrata, dok je u finišu meča sjajnu šansu imao Boban Georgijev koji je loše šutirao nakon kontre.

Banjalučani su meč počeli u sastavu Lakić, Dujaković, Vojnović, Ćosić, Subić, Mols, Meleg, Vranješ, Čavić, Ziljkić i Mehanović.

U drugih 45 minuta igrali su Damjanović, Borovčanin, Milojević, Uzelac, Kujundžić, Brtan, Tahrić, Georgiev, Bosančić, Zakarić i Šikanjić s tim da je umjesto Tahrića naknadno ušao Javorac.