Povratak na fudbalsku mapu: Bivši strateg Partizana najozbiljniji kandidat za klupu kluba koji dobro pamte svi navijači Zvezde

Miroslav Đukić dugo nije bio na fudbalskoj mapi.

Posljednji trenerski angažman nekadašnji strateg Partizana imao je sredinom 2020. godine u Sportingu iz Hihona.

Sada bi mogao na najegzotičniju destinaciju u karijeri – u Santjago. Kako prenose čileanski mediji, Đukić je prvi kandidat za trenera Kolo Koloa, ekipe koja je dobro poznata svim navijačima Crvene zvezde. Klub sa “Marakane” prije 32 godine savladao je Čileance u Tokiju sa 3:0 u finalu Interkontinentalnog kupa i postao prvak svijeta.

Kolo Kolo je minule sezone završio na trećem mjestu u šampionatu, a uspio je da osvoji Kup Čilea. Kada je riječ o Đukiću, on je samo jednom u karijeri radio van Evrope. Bilo je to tokom 2017. godine kada je sjedio na klupi Al Šababa iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, prenosi Maxbet sport.