PREOKRET U MAGLI Falćineli donio tri boda Zvezdi

U posljednjoj utakmici 14. kola Superlige Srbije Crvena zvezda je u veoma uzbudljivoj utakmici savladala Inđiju sa 3:2.

Meč je odigran po velikoj magli, a poslije dva preokreta radovali su se crveno-bijeli koji su se na taj način učvrstili na čelu tabele.

Poveli su domaći u 21. minutu kada je Dijego Falćineli poentirao poslije centaršuta Željka Gavrića.

Mihajlo Nešković je u 36. minutu iskoristio veliku grešku mladog Stahinje Erakovića, a u 64. minutu isti igrač je po drugi put matirao Milana Borjana.

Aleksandar Katai je u 75. minutu realizovao penal poslije prekršaja Luke Čermelja nad rezervistom Milanom Pavkovom, a konačan rezultat postavio je Falćineli u 85. minutu poslije dodavanja Marka Gobeljića.

Plasman: Crvena zvezda 38, Vojvodina 30, Partizan 29, Proleter 26, Čukarički 25, Spartak, Voždovac po 23, TSC, Radnički, Metalac, Mladost po 21, Javor 18, Radnik 17, Inđija, Novi Pazar po 15, Rad, Zlatibor po 12, Napredak 10, Mačva 8, Bačka 7 bodova.