PUNO PREOKRETA Ljubić u finišu došao do bodova

Sjajan meč pun preokreta odigrali su Ljubić i Tekstilac a na kraju je pobjedu odnio domaći tim, iako je dva puta bio u rezultatskom zaostatku.

Gosti su poveli golom Hamzića, a onda su imali šansu da tu prednost povećaju u 36. minuti. Međutim, Jolović nije uspio da realizuje penal. Na startu drugog dijela penal je sviran ali za domaće. Boris Jagodić je bio siguran i donio je izjednačenje.

Tekstilac je opet došao do prednosti u 60. minuti kada je pogodio Đorđije Ajković.

Međutim u finišu meča Ljubić pravi preokret. Prvo je Jagodić postigao i drugi gol da bi na 3:2 preokrenuo Duško Subić.

Alfa Modriča je na domaćem terenu savladala Budućnost sa 4:0 i najavila bijeg iz donjeg dijela tabele. Strijelci su bili Petar Šoškić u 23, 47. minuti, te Mitar Trifković u 45. i Mateja Božić u 49. minuti.

Ljubić – Tekstilac 3:2(0:1)

Plasman: Krupa 34, Sloga 31, Sutjeska 31, Sloboda 30, Zvijezda 09 26, Omarska 24, Željezničar 23, Drina 19, Ljubić 16, Slavija 15, Alfa Modriča 15, Tekstilac  13, Kozara 12, Borac 11, Podrinje 10, Budućnost 6.