RADNIČKI OSVOJIO TRI BODA U HUMSKOJ Partizan ponovo bez pobjede, na -18 za Zvezdom

Fudbaleri partizana poraženi su od Radničkog rezultatom 1:0 u derbi utakmici 25. kola Super lige Srbije.

Trenutak odluke dogodio se u 41. minutu kada je, Haskić nakon greške crno bijele odbrane zatresao mrežu Partizana.

U 61. minutu u odličnoj situaciji bio je Rikardo, šutirao je glavom nakon centaršuta sa desne strane ali je njegov udarac zaustavila stativa. Pokušao je i pantić pet minuta kasnije iz slobodnog udarca ali je lopta završila preko gola. Do kraja meča partizan je imao inicijativu ali se mreže nisu tresle.

Poraz na domaćem terenu doživjeli su i fudbaleri Vojvodine koji su izgubili od Spartaka sa 2:1

Vojvodina – Spartak (1:2)

Plasman: Crvena zvezda 69, Radnički 62, Partizan 51, Čukarički 48, Mladost 39, Napredak 34, Proleter 33, Radnik 32, Vojvodina 28 (-1), Mačva 25, Voždovac 25, Spartak 23, Bačka 22, , Rad 20, Zemun 18, Dinamo Vranje 18.