RAZOČARENJE Srbija dominirala i na kraju osvojila samo bod

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije je samo remizirala protiv Letonije 1:1 u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. „Orlovi“ su dominirali imali 18 udaraca prema golu ali su na kraju osvojili samo bod.

Letonija je povela u 10. minuti. Tonisevs je uposlio Regzu koji je šokirao sve u Novom Sadu.

Nakon primljenog gola Srbija je krenula puno ofanzivnije, redale su se šanse pred golom Purinsa, ali „orlovi“ su tek u 57. minuti došli do izjednačenja. Četvrti udarac Luke Adžića napokon je završio u mreži.

To je donijelo totalnu ofanzivu domaćih igrača a nevjerovatno je šta su sve igrači Srbije promašili u posljednjih 10 minuta.Imali su tri sjajne šanse preko Tedića, Terzića, dok je Zlatanović pogodio prečku, dok je udarac Račić je zaustavio Purins.