REALIZACIJA PROBLEM Sloga pala u generalci

Sloboda je u prijateljskoj utakmici savladala Slogu Meridian Doboj rezultatom 1:0.

Crveno-crni su imali priliku da dođu do vodstva u 25. minutu preko Eldara Mehmedovića, međutim sviran je ofsajd. Strijelac jedinog gola bio je Kenan Delić.

Ekipa Slobode nastavlja napadati te dolazi do još dvije dobre prilike za pogodak zahvaljujući dobrim prodorima Nikole Komazeca i Saida Husejinovića. Sloga je imala odličnu priliku za vođstvo preko Luke Kulenovića u 35. minutu, međutim Filip Erić sjajnom intervencijom spriječio da lopta zatrese mrežu.

U drugom poluvremenu Crveno- crni nastavljaju napadati istim intenzitetom. U 60. minutu ekipa Slobode je imala izvanrednu priliku. U nastavku je Sloga stvarala više prilika na utakmici, dok je Sloboda drugi dio utakmice završila nešto laganijim tempom.