REMI DAVLJENIKA Zvijezda 09 tone sve dublje, slađi bod ide u Tuzlu (FOTO)

Fudbaleri Zvijezde 09 i Tuzla sitija remizirali su u 10. kolu Premijer lige (1:1), a teško je reći kome je ovaj bod bolji.

Fudbaleri Zvijezde 09

Ipak je za nijansu slađi gostima koji su ostali neporaženi kod direktnog konkurenta u goloj borbi za opstanak, dok je Zvijezda propustila možda i najbolju priliku koju je imala da stigne do drugog trijumfa, pa je i dalje na začelju tabele sa samo četiri boda.

Sve vrijedno pomena desilo se u samo dva minuta. Poveli su gosti golom Đorđa Pantelića u 63. minutu, da bi Novica Maksimović izjednačio u 65. sjajnim golom iz slobodnog udarca.

KRAJ UTAKMICE@fkzvijezda_09 🆚 @fk_tuzla_city 1️⃣:1️⃣

Posted by FK Zvijezda 09 on Saturday, October 7, 2023

Pokušavali su domaći, svjesni težine situacije u kojoj se nalaze, da stignu do drugog gola, ali nisu uspjeli. Do kraja su najbolju priliku imali gosti preko Irfana Hadžića, ali je u Ugljeviku ostalo 1:1.