REMI U POLJSKOJ Ukrajinci prvi "okrnjili" Engleze

Reprezentacije Engleske i Ukrajine odigrali su 1:1 na neutralnom terenu u Poljskoj.

Zinčenko i Medison

Povela je Ukrajina u 26. minutu golom Oleksandra Zinčenka, a radoste nominalnih domaćina je trajala do 41. minuta kada je Kajl Voker donio izjednačenje Albionu.

Gledali smo jednu vrlo zanimljivu utakmicu gdje su obje ekipe imale svoje šanse i prva je šteta što su postignuta samo dva gola, jer ih je moglo biti znatno više, piše B92.

Englezi poslije ovog remija nisu više na maksimalnom učinku, i dalje su na prvom mjestu grupe C sa 13 bodova, dok Ukrajina je druga sa sedam.

Sada za ekipu Gereta Saugejta slijede dva prijateljska okršaja, prvo sa Škotskom, pa onda sa Australijom u oktobru. Ukrajina će u sljedećem kolu gostovati Italiji.