Roma kiksala bez Matića: Salernitana odnijela bod iz prestonice

Fudbaleri Rome odigrali su remi sa Salernitanom na startu sezone u Seriji A, a rezultat je bio 2:2, čime zadovoljniji može biti ausajder, ekipa Salernitane.

salernitana slavi gol

Roma je bila bolji rival i u to nema nikakve sumnje, ali su loše reakcije u odbrani i poblem da se nametne inicijativa na sredini terena pravili problem “vučici”. Da je na mjestu Brajana Kristantea bio Nemanja Matić koji je otišao u Ren, to bi bilo dosta lakše da se to ostvari.

I povela je Roma golom Andree Belotija u desetom minutu, ali je u 36. i 49. minutu Salernitana golovima Antonija Kandreve došla do potpunog preokreta, navodi Sportal.

Na kraju je Beloti u 82. minutu uspio koliko-toliko da spasi Romu svojim drugim golom, ali se od ekipe sa “Olimpika” očekivala pobjeda i ovaj jedan bod na startu šampionata nije ono čime Murinjo može biti zadovoljan.

U drugoj utakmici ovog termina Atalanta je u Ređo Emiliji savladala Sasuolo sa rutinksih 2:0, a golove za tim iz Bergama postigli su De Katelere i Zortea.