RUTINSKI Rikardo i Marković odveli Partizan u polufinale Kupa Srbije

Fudbaleri Partizana plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su kao domaćini bili bolji od ekipe Loznice rezultatom 2:0.

Crno-bijeli su danas u Humskoj opravdali ulogu apsolutnog favorita protiv drugoligaša i pogocima Rikarda i Markovića u finišu prvog poluvremena došli do jedne, može se reći, rutinske pobjede.

Rikardo Gomeš u 31. minutu je pogodio za 1:0 nakon sjajne asistencije Bibrasa Natha. Izraelac je sa desnog boka poslao odličan centaršut pred peterac rivala, gde je odlično skočio najbolji strelac crno-belih i glavom došao do 30. pogotka u sezoni.

Nakon kornera, u samoj završnici prvog dijela, uslijedio je novi gol crno-belih i to preko Lazara Markovića, koji je dobro ispratio razvoj akcije i duplirao prednost svog tima. Natho je izveo korner, Jevtović glavom spustio loptu prema kapitenu Partizana koji ju je sa nekih pet metara bez problema ubacio u mrežu.