SAKRAMENTO GUBI KORAK Dabl-dabl Bjelice, Bogdanović nije imao veče

Sakramento se udaljio od borbe za plej-of. Toronto je slavio 118:113 (22:22, 29:28, 27:24, 40:39).

Kajl Lauri je imao 30 poena osam asistencija i pet skokova a pri tome je kompletnu posljednju četvrtinu imao pet ličnih grešaka. Efikasniji od njega je bio Norman Pauel poenom više . Dearon Foks za Kingse je imao 28 poena. Nemanja Bjelica za 30 minuta u igri imao dabl-dabl sa 14 poena i 10 skokova, uz dve asistencije. Bogdan Bogdanović je podbacio devet poena, te skoka i dvije asistencije.

Indijana je šokirala Dalas 112:109. Viktor Oladipo pogodio je šut za pobjedu gostiju. Domantas Sabonis je vodio tim sa 20 poena i 17 skokova za jubilarni 50. dabl-dabl. Dalasu nije pomogla ni partija Luke Dončića koji je ostao nadomak još jednog tripl-dabla 36 poena, deset skokova i osam asistencija.

Boban Marjanović je odigrao nešto više od pet minuta i skupio dva poena i pet skokova,

Oklahoma je slavila u Bostonu 105:104! Kemba Voker je vodio napad za pobjedu i prodao loptu Denisu Šrederu koji je položio loptu za konačni rezultat.