SARAJEVO JOŠ U IGRI PROTIV BJELORUSA Hanždić golom u završnici produžio nadu "bordo tima" (VIDEO)

Fudbaleri Sarajeva poraženi su u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za plasman u Ligu Evrope rezultatom 2:1 od bjeloruskog Bate Borisova.

Poveo je Bate u 19. minutu golom Bage. Fudbaler Bjeloruskog tima pogodio je nakon jedne dobre akcije po lijevoj strani:

Imalo je i Satajevo nekoiko prilika, čak je Bordo tim pogodio i stativu, međuti, gosti su u 71. minutu stigli i do drugog pogotka i to nakon greške, a potom i nesmotrene greškr odbrambenih fudbalera. Dosuđen je penal za goste, a Moukham je bio precizan sa bijele tačke.

Ipak, u samoj zavrpnici, u 89. minutu preko Handžića Sarajevo stiže do pogotka koji je Bordo tim ostavio u igri za za plasman u plej of rundu kvalifikacija za plasman grupnu fazu Lige Evrope.

Revanš meč na rasporedu je za sedam dana.