SARAJEVO NA KORAK DO TROFEJA KUPA BIH Široki sa tri gola zaostatka čeka revanš na "Pecari"

Fudbaleri Sarajeva na korak su do osvajanja trofeja pobjednika Kupa Bosne i Hercegovine. Bordo tim je u prvom finalnom meču pobijedio Široki Brijeg rezultatom 3:0 u meču koji je odigran na stadionu “Asim Ferhtović – Hase”.

Sarajevo je do vođstva došlo u ranoj fazi meča, već u 9. minutu, kada je strijelac bio Rahmanović. Na 2:0 povisio je Kapić u 39. minutu, a ovo je bio konačan rezultat prvog poluvremena. Da olakša “bordo timu” posao u revanšu potrudio se Mujakić u drugom minutu sudijske nadoknade kada je doveo svoj tim u vođstvo od 3:0.

Revanš utakmica igra se 15. maja na stadionu “Pecara” u Širokom Brijegu.