SJAJAN DERBI Majstorija Krstičića, Zvezda srušila TSC (VIDEO)

Sjajan derbi u prvenstvu Srbije! Crvena zvezda je nanijela prvi poraz TSC-u i slavila 3:1 nakon veoma borbene utakmice sa dosta prilika i kvalitetnog tempa.

Zvezda je prva zatresla mrežu u 18 minuti preko Strahinje Erakovića, ali je on opravdano poništen zbog nedozvoljene pozicije Milana Pavkova.TSC je iz prvog napada došao do vođstva.

Bivši igrač Krupe Đuro Zec je sjajno pobjegao domaćoj odbrani , prevario Radovana Pankova i pogodio za vođstvo.

A onda je uslijedila majstorija Nenada Krstičića. Sjajnu akciju Zvezde u 29.minuti krunisao je golom iz voleja koji je uhvatio iz prve.

Trener Dejan Stanković je uveo u igru najjače snage, pa je uslijedio potpuni preokret. Katai u 59.minuti krunisao još jednu odličnu akciju domaćeg tima.

Zvezda je lomila otpor rivala i čekala je sve do 78 .minute kada je Katai pobjegao odbrani ubacio loptu a na pravom mjestu je bio Ben.