SJAJNA PARTIJA Puletić donio bod Leotaru

Uprkos svim problemima, kasnom startu priprema Leotar je na startu nove sezone uspio da ostane neporažen na Grbavici i odigrao je neriješeno 1:1 protiv Željezničara, a junak je golman Dušan Puletić.

Leotar je poveo u 19. minuti na čudan način. Ognjen Todorović je u namjeri da centrira ubacio loptu u šesnaesterac i pogodio mrežu čemu je kumovao nesporazum Kosorića i golmana Muftića.

Željezničar je izjednačio četiri minute kasnije. Nakon kornera Beganović je odigrao u peterac, a zatim je Cocalić petom poentirao za 1:1.

Fudbaler Leotara Darko Đajić je ostao bez svijesti tokom prvog dijela, nakon čega je morao da izađe iz igre, a vozilom Hitne pomoći je transportovan u bolnicu.

U nastavku je Željezničar napadao a na golu Leotara se istakao odlični Dušan Puletić. Trebinjci su takođe prijetili iz kontranapada a u finišu je Puletić imao dvije sjajne intervencije.