SJAJNI BRĐANI Čukarički na pragu trećeg kola (VIDEO)

Fantastično izdanje beogradskog kluba u kvalifikacijama za Ligu konferencije. Čukarički je u Luksemburgu deklasirao tamošnji Rasing Union rezultatom 1:4!

Domaći su odolevali do 16. minuta, kada je Stefan Kovač doveo Čukarički u vođstvo, a četiri minuta kasnije Omrani je poslije kornera donio Rasingu izjednačenje na 1:1.

Taj rezultat ostao je na snazi do 35. minuta, kada je vezista Čukaričkog Srđan Mijailović uputio projektil sa tridesetak metara i postigao prelijep gol za novo vođstvo.

Početkom drugog poluvremena, Stefan Kovač postiže svoj drugi gol, ovoga puta poslije odlične kontre.Konačnih 4:1 postavio je mladi Jovan Lukić u 66. minutu, kada je poput Mijailovića postigao još jedan evrogol, sa preko 25 metara u desni ugao gola domaćeg tima.

Pobjednik ovog dvomeča će se u trećem kolu kvalifikacija sastati sa holandskim Tventeom, a pravo čudo bi trebalo da se desi da to ne bude ekipa Čukaričkog.