Sloga nastavlja da melje na domaćem terenu: Vidić het-trikom bombardovao Igman i došao na vrh liste strijelaca

Fudbaleri dobojske Sloge savladali su ekipu Igmana rezultatom 4:1 u okviru 14. kola Premijer lige BiH i tako nastavili savršen učinak na domaćem terenu.

U toku su radovi na dobijskim “Lukama”, pa su izabraci Vlada Jagodića Igman ugostili na stadionu “Dr Milan Jelić” u Modriči, jesu promijenili stadion, ali su pobjedničke navike ostale iste.

Kakvog napadača je ove sezone dovela Sloga, dugo će se pričati, Dejan Vidić nastavlja da teroriše protivničke mreže ove sezone, pa se sada popeo na vrh liste strijelaca.

Može se reći da je Sloga sa manje pritiska dočekala ovaj meč, u odnosu na protivnika, s obzirom da imaju veliku bodovnu zahlihu kada je borba za opstanak u pitanju, a čak su bliži i mjestima koje vode u Evropu.

I povele su Dobojlije golom Dejana Vidića u 18. minutu i sa rezultatom 1:0 otišlo se na poluvrijeme.

Čim su igrači istrčali na teren u drugom dijelu igre, Dejan Vidić postiže i drugi pogodak na meču u 46. minutu.

Fenomenalni napadač kompletirao je het-trik u 54. minutu za ogromnih 3:0 za Slogu.

Utješni pogodak za Igman postigao je Petar Bojo u 76. minutu, da bi konačan rezultat na meču postavio Toni Jović dva minuta kasnije, za velikih 4:1.

Nije se primijetio ni izostanak prvotimaca Milana Milanovića i Dejana Popare koji su zbog kartina morali da propuste ovaj meč.

Sloga je ove sezone odigrala 6 utakmica na domaćem terenu i upisala svih 6 pobjeda.

Vidić je ovim het-trikom popeo na vrh liste strijelaca sa 10 golova, prestigaški Nermina Haskića iz Veleža.