Sloga nemoćna protiv branioca trofeja: Velikan iz Kaira na domintantan način završio grupnu fazu

Duelom između Sloge i Al Ahlija započeo je današnji program međunarodnog TV turnira u Doboju.

RK SLOGA DOBOJ

Domaćin turnira se nije baš najbolje proveo, te je ubjedljivo poražen od branioca titule Al Ahlija sa 50:26.

Držali su priključak momci iz Doboja u prvom poluvremenu, pa su nakon 30 minuta igre imali pristojan zaostatak od 3 gola razlike (19:16)

U drugom poluvremenu viđena je prava rapsodija u napadu Al Ahlija pa su tako u drugom periodu uspjeli postići 31 gol.

Ovom pobjedom Al Ahli je izbio na prvo mjesto tabele grupe A dok čekaju rasplet u drugom meču između Monpeljea i Pelistera, dok će domaćin igrati razigravanje.