ŠOK U BARSELONI Bajern napravio brejk i sad ide pred svoje navijače

Košarkaši minhenskog Bajerna slavili su u drugom meču plej-ofa Evrolige na gostovanju protiv Barselone 90:75 i izjednačili su u seriji na 1:1.

Na poluvremenu Bajern je imao +13, u potpunosti je kontrolisao ritam. Odlično su Bavarci kontrolisali utakmicu.

Barselona je na početku treće četvrtine pokušala da se vrati ali to su Nijemci sprečili i do kraja četvrtine uspjeli da sačuvaju prednost.

Kod pobjednika Tomas je bio najbolji sa 25 poena uz sedam skokova. Jaramaz je zabiležio 11, a Lučić pet poena uz četiri skoka.

Na drugoj strani Laprovitola i Mirotić zabiježili su po 16 poena.

Naredni meč u Minhenu igra se u srijedu, a dan kasnije na programu je i četvrta utakmica, takođe u Bavarskoj. Bajern ima šansu da pred svojim navijačima izbori završni turnir u Beogradu.