(VIDEO) SPEKTAKL NA BERNABEU Real Madrid i Mančester siti odigrali utakmicu godine, prštalo je u prestonici Španije, ipak bez pobjednika

Fudbaleri Real Madrida i Mančester sitija remizirali su u spektakularnom prvom meču četvrtfinala Lige šampiona.

U vjerovatno najboljem meču sezone, konačan rezultat bio je 3:3.

Krenulo je ofanzivno sa obje strane.

Siti je poveo već u 2. minutu, kada je Bernardo Silva iz daljine iznenadio golmana Lunina i doveo građane u vođstvo. Nije se dugo čekalo na odgovor Real Madrida, a nakon udarca Kamavinge lopta se odbija od Diaša i ulazi u mrežu Mančester sitija

Do preokreta stiže Real kada je Rodrigo mudro matirao Ortegu samo dva minuta kasnije, a sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Siti je krenuo agresivnije u drugom dijelu i to se isplatilo. A neutralni gledaoci imali su priliku da uživaju u ljepoticama mančester sitija. Prvo je Fil Foden “ubio pauka” u 66. minutu, a samo pet minuta kasnije prelijepim udarcem Joško Gvardiol donosi preokret Građanima.

Ipak, Real nije htio poražen da napusti Bernabeu. Nakon sjajne akcije Vinisijus je sa lijeve strane nabacio Valverdeu na volej, a on je fantastično pogodio mrežu za 3:3.

Do kraja meča oprezno su igrali i jedni i drugi, a sve se odlučuje u Mančesteru u revanšu.