SRBIJA PONOVO BEZ POBJEDE Remi u Budimpešti za ostanak na dnu tabele

Fudbalska reprezentacija Srbije remizirala je protiv Mađarske 1:1 u utakmici 5. kola "B" Lige nacija.

Srbija je povela u 17. minutu, kada je Luka Jović glavom proslijedio loptu do Radonjića, a ovaj pobjegao odbrani Mađarske i donio slavlje Srbiji.

Lako su Maksimović i Gudelj dozvolili Nikoliću i Kalmaru da odigraju “dupli pas” i tako dođu do zicera koji je Kalmar pretvorio u 1:1 u 39. minutu, a isposavilo se na kraju da je ovo bio konačan rezultat.

Najbolja šansa za Srbiju dogodila se u 81. minutu, a u prilici je bio Luka Jović. Konjaveš je odbranio udarac Dmitrovića, Saša Lukić je poveo kontru i uposlio Jovića na drugoj strani, a špic Reala je šutirao pored stative pa se rezultat nije promijenio.

Srbija je nakon ovog kola poslednja u grupi sa tri boda, tri više ima selekcija Turske, a Rusija i Mađarska dijele prvo mjesto sa po osam bodova.