SRBIN PRESUDIO BOJSIMA Sent Galen pokazao Zvezdi kako protiv “Mladih momaka”

Kako se bliži okršaj Crvene zvezde i Jang Bojsa u Ligi šampiona sve pažljivije se prate rezultati švajcarskog kluba koji je sinić izgubio od Sent Galena.

Domaći tim slavio je sa 2:1 u osmom kolu Superlige Švajcarske i tako pretekao Bojse na drugoj poziciji na tabeli.

Poveli su gosti golom Mešaka Elije u 69. minutu i tada je izgledalo da su uspjeli da prelome nezgodnog protivnika. Samo tri minuta kasnije Fabijan Šubert je poravnao, da bi u 75. momak porijeklom iz Srbije sva tri boda ostavio kod kuće.

Mihailo Stevanović je u 75. minutu ulogu rezerviste pretvorio u meč iz snova i postigao je prvi gol u dresu kluba u koji je stigao iz Lucerna.

Poslije ovog meča Sent Galen je drugi sa 15 bodova, dok Jang Bojs ima jedan manje na trećem mjestu, ali i utakmicom manje. Prvi je Cirih sa 16 bodova.

Utakmica drugog kola Lige šampiona između Crvene zvezde i šampiona Švajcarske na programu je u srijedu.