Srbin se vratio na teren: Skroman učinak za Jokićeve standarde u porazu Denvera od Hjustona

Košarkaši Denvera poraženi su od ekipe Hjustona rezultatom 124:103 u NBA ligi, a meč je obilježio povratak na teren srpskog igrača Nikole Jokića nakon par utakmica pauze.

Nikola Jokić

Jokić je na terenu proveo 24 minuta i za to vrijeme zabilježio 14 poena, deset skokova i četiri asistencije.

Nisu igrači Denvera uspjeli da se snađu u ovoj utakmici, a pobjedom ekipe Memfisa, Grizlisi su im prišli na samo 2 pobjede zaostatka u trci za lidersku poziciju.

Najefikasniji pojedinac na meču bio je Džejlen Grin koji je ubacio 32 poena, a pratio ga je Turčin Alpren Šengun sa 20 poena, 10 skokova i 7 asistencija.

U poraženoj ekipi istakao se Majkl Portetr Džunior sa 23 poena, a koliko su bili loši izabranici Majka Melouna, govori činjenica da je njegov sljedeći pratilac po broju poena upravo Nikola Jokić koji je proveo samo 24 minuta na parketu.