SRBIN ZVIJEZDA U AMERICI Golman odbranio penal, pa za minut četiri šanse (VIDEO)

Srpski golman Đorđe Petrović polako postaje glavna zvijezda MLS lige!

Petrović je po ko zna koji put bio glavni igrač svog tima Nju Ingland Revolušn, uprkos porazu od Hjuston Dinama sa 3:1.

Naime, Petrović je odbranio penal u 33. minutu (četvrti ove sezone!), a potom je u 70. “skinuo” i četiri šanse za samo 25 sekundi, i potpuno začarao mrežu.

Sve se to dešavalo pri rezultatu 1:1, ali je nedugo zatim Hjuston poveo nakon novog penala. Ponovo je Petrović pogodio stranu, međutim, ovoga puta šut je bio jačii. Nažalost po njega, do kraja je još jednom kapitulirao – šut Pikoa bio je neodbranjiv.

Uprkos tome što je primio tri gola, Petrović je bio jedan od najboljih igrača utakmice.

Petrović je jedan od najboljih golmana u MLS i vrlo brzo se privikao na tu ligu otkako je zimus otišao u nju iz Čukaričkog.