Stanojević poražen po povratku: Partizan izgubio na startu priprema za narednu sezonu

Fudbaleri Partizana izgubili su prvu pripremnu utakmicu ovog ljeta.

FK Partizan

Partizan je pripreme počeo u Termama Čatež sa novim trenerom Aleksandrom Stanojevićem i dvojicom novih igrača, Kevinom Arijagom i Nihadom Mujakićem.

Crno-bijeli su poraženi rezultatom 2:1 od NK Brava u prvom pripremnom susretu, a jedini strijelac za crno-bijele bio je Đorđe Jovanović u 36. minutu.

Šok se desio već u prvom minutu za crno-bijele, mladi Nikola Simić je nešto slabije reagovao u odbrani, a Medina je probao da interveniše i postigao je autogol.

U 27. minutu Bravo je duplirao prednost, Tucić je dočekao loptu u petercu i pogodio mrežu Krunića za velikih 2:0.

Buđenje Partizana je uslijedilo devet minuta kasnije. Odlično se snašao Đorđe Jovanović, pogodio za nadu crno-bijelih da mogu do izjednačenja možda i do kraja poluvremena.

Ipak, to se nije desilo u prvih 45 minuta, a u nastavku nešto konkretnija igra Partizana, ali bez gola, pa je ostalo 2:1 za domaćina.