ŠTETA ZA ORLOVE Futsaleri Srbije uzeli "samo" bod protiv Ukrajine

Futsal reprezentacije Srbije i Ukrajine odigrale su u Mađarskoj neriješeno 1:1, u meču četvrtog kola Grupe B kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Povela je Srbija golom Strahinje Petrova u 17. minutu, da bi izjednačenje Ukrajini doneo Jevhenij Žuk pogotkom u 26. minutu.

Izabranici selektora Dejana Majesa zaslužili su više u ovom meču koji se igrao na neutralnom terenu u Mađarskoj, bili su bolji rival, imali više povoljnijih prilika.

Srbija je na trećem mjestu u grupi sa pet bodova, a Ukrajina je prva sa sedam poena.

Do kraja elit runde kvalifikacija Srbija se sastaje još sa Poljskom i Belgijom, piše B92.

Ukrajina: Savenko, Farenjuk, Korsun, Šoturma, Šved. Abakšin, Lebid, Meljnuk, Pediaš, Semenčenko, Cupun, Zavertanji, Zjuk, Zvarič. Selektor Aleksandar Kovalenko

Srbija: Vulić, D.Tomić, Rosić, Lazarević, Rajčević. Aleksić, Marinković, Matijević, Nikolić, Petrov, Ramić, Simić, A.Tomić, Vasić. Selektor Dejan Maje