Stojković odnio šou Nejmaru: Nekadašnji golman Partizana se sukobio sa navijačima u Arabiji (VIDEO, FOTO)

Srpski golman Vladimir Stojković odnio je šou na susretu Al Hilala i Al Feihe (1:1).

Fudbaleri, Vladimir Stojković, Milan Pavkov

Sve oči bile su uprte u Brazilca Nejmara, koji je prvi put prisustvovao utakmici nakon predstavljanja u Al Hilalu, međutim, Stojković se razbranio i tako spriječio domaći tim da stigne do trijumfa.

Stojković (40) je zaustavljao pokušaje Sergeja Milinkovića-Savića i drugova, a kapitulirao je jedino u 20. minutu kada je Al Hamdan postigao izjednačujući pogodak.

Na kraju susreta, Stojković je, vidno zadovoljan svojom partijom, želio da proslavi bod, što se nije svidjelo domaćim igračima.

Više njih ga je okružilo, a pojedinci su imali šta da mu kažu, pa čak i u fizički obračun da uđu sa bivšim srpskim reprezentativcem, navodi B92.

Inače, Al Feihu sa klupe predvodi Vuk Rašović, dok je 87 minuta igrao i Milan Pavkov.