STVARNO NAJBOLJI Zrinjski osigurao prvo mjesto pred zimsku pauzu

Zrinjski će na zimsku pauzu sa prve pozicije. Mostarski tim je to potvrdio na gostovanju kod Tuzle gdje su slavili 2:0.

Nemanja Bilbija je još jednom pokazao kakav je rasan strijelac i da se uvijek nađe na pravom mjestu. Nakon greške mladog golmana Brajlovića u 21.minuti, Moris je izbacio loptu sa gol linije ali je ona došla do Bilbije koji je bio neumoljiv.

Gosti su u prvom dijelu imali još jednu šansu kada je Tičinović pogodio prečku dok su na drugoj strani pokušali Krpić i Mehanović.

U nastavku su ekipe krenule još ofanzivnije. Savić je imao šansu u 66.minuti ali je promašio iz neposredne blizine. Ipak u 70 minuti Zrinjski dolazi do 2:0. Tičinović je dodao do Kamenara, a njegov udarac je završio u mreži.