SUKOB NEKADAŠNJIH SAIGRAČA Ibrahimović i Lukaku u klinču, Zlatan isključen, Inter u polufinalu (VIDEO)

Milanski derbi u okviru četvrtfinala Kupa Italije donio je dosta toga zanimljivog, a posebnu pažnju skrenuo je sukob napadača dva kluba.

Nekadašnji saigrači iz Mančester Junajteda, Romelu Lukaku i Zlatan Ibrahimović, u finišu prvog poluvremena su imali šta da kažu jedan drugom. Bilo je naguravanja, kontakta glavama, a za ovaj klinč nagrađeni su žutim kartonima.

Sve to dešavalo se kod rezultata 0:1, rosoneri su imali prednost upravo pogotkom švedskog fudbalera, a Belgijanac je ovom prilikom pokazivao mnogo veću nervozu.

Nešto kasnije, tačnije u 58. minutu, Zlatan je dobio i drugu javnu opomenu zbog žestokog starta i zaradio isključenje.

Lukaku je u 71. minutu realizovao penal nakon što je u šesnaestercu Milana oboren Nikolo Barela.

Duboko u sudijskoj nadoknadi, u osmom minutu dodatnog vremena, Kristijan Eriksen je donio trijumf nominalnom domaćinu Interu, koji će u polufinalu da igra protiv boljeg iz duela Juventus – SPAL.