SUPERLIGA SRBIJE Sjajan meč na krovu, Zvezda se vratila na pobjednički kolosijek

Fudbaleri Crvene zvezde su se vratili na pobjednički kolosijek savladavši Voždovac u gsotima sa 3:1 u zaostaloj utakmici 3. kola Superlige Srbije.

U 11. minutu susreta Marko Marin je centrirao iz slobodnog udarca, lopta je preletjela sve igrače domaćih i na drugoj strani došla do Miloša Degeneka koji je zatresao mrežu.

U 26. minutu je bilo 0:2 Marin je izveo korner, Aleksa Vukanović je prebacio loptu glavom na drugu stativu, gdje su bili Tomane i El Fardu Ben, a ovaj drugi je tijelom iz neposredne blizine ubacio loptu u mrežu.

Nadu “zmajevima” donio je Amar Mašović poslije centaršuta Justasa Lasickasa, a veliku grešku napravio je Marko Gobeljić koji je bukvalno pustio loptu napadaču Voždovca.

Konačan rezultat na stadionu “Ivent Plejs” na krovu tržnog centra postavio je Aleksa Vukanović u 52. minutu poslije asistencije Milana Gajića.

Oba tima igrala su otvoreno i publika je vidjela sjajnu predstavu, a izabranicima trenera Vladana Milojevića ovaj trijumf bi mogao da bude od velikog značaja pred meč sa Olimpijakosom u Ligi šampiona.

Superliga Srbije, zaostale utakmice:

2. kolo:

Javor Matis – Partizan 0:2

3. kolo:

Voždovac – Crvena zvezda 1:3

Plasman: TSC, Crvena zvezda (-1) po 21, Partizan (-1) 20, Vojvodina, Čukarički po 19, Radnički 16, Spartak 12, Napredak, Voždovac po 11, Mladost 8, Javor, Proleter po 8, Radnik, Inđija po 7, Rad 6, Mačva 3 boda.