SVE SE RJEŠAVA U MINHENU Arsenal i Bajern remizirali u prvom četvrtfinalnom meču Lige šampiona

Fudbaleri Arsenala i Bajerna iz Minhena remizirali su u prvom četvrtfinalnom meču Lige šampiona, a rezultat je bio 2:2.

Bila je ovo fantastična utakmica ove dvije ekipe, a nakon što pobjednika nismo dobili u Londonu, sve će se rješavati u Bavarskoj.

Došao je Arsenal do rane prednosti preko Bukaja Sake u 12. minutu. Ipak, imali su Bavarci spreman odgovor kada je Serž Gnabri u 18. minutu izjednačio. Preokret je donio Hari Kejn pogotkom iz penala i sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Ipak nije se predavao londonski tim. Iako je djelovalo da će Bajern upisati trijumf i sa prednošću otići u Minhen, rezervista Leandro Trosar u 76. minutu trese mrežu Bajerna za novo poravnanje rezultata.

Do kraja meča oprezni su bili i jedni i drugi, a odluka o polufinalisti pada u Minhenu.