ŠVEDSKA KVALIFIKACIJE OTVORILA POBJEDOM PROTIV RUMUNIJE Gol Farana u osmom minutu nadoaknade

Reprezentacija Švedske pobijedila je Rumuniju rezultatom 2:1 u najinteresantnijem od tri kvalifikaciona meča koja su počela od 18 časova.

Švedsku je u vođstvo doveo Kuason u 33. minutu meča, a na 2:0 povisio je Kleson sedam minuta kasnije. Kaseru je u 58.minutu postigao gol za Rumune i tako je postavio konačan rezultat.

Irska je pobijedila Gibraltar sa 1:0, dok je reprezentacija Malte slavila protiv Farskih Ostrva sa 2:1. Farani su u ovom meču promašili penal, a gol su postigli u osmom minutu sudijske nadoknade.

U prvom meču današnjeg programa Gruzija je na domaćem terenu poražena od Švajcarske sa 2:0.