Neposredno pre starta US Opena, Bjeloruskinja je dala intervju, u kojem se jedno od pitanja odnosilo upravo na njihov odnos.
Poslije pitanja novinarke, Sabalenka je “kao iz topa” odgovorila i opisala: “kako je biti baš dobar prijatelj sa “GOAT-om”.
– Ovaj momak je najbolji, toliko je zabavan. Igrali smo mnogo zanimljivih egzibicionih mečeva zajedno i nekako se jako dobro poznajemo. Takođe, on je najotvorenija osoba – kad god imaš pitanje ili nešto usvajaš i samo želiš savjet od “GOAT-a”, on je uvijek spreman da razgovara. Da, nevjerovatan je – rekla je Sabalenka, piše Telegraf.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.