TRIJUMF ODBOJKAŠA Osma pobjeda Srbije u Ligi Nacija

Odbojkaši Srbije ostvarili su novu ubjedljivu pobjedu u ovogodišnjoj Ligi Nacija, savladali su Bugarsku sa 3:0 (25:20, 25:17, 25:17).

Od samog početka meča vidjelo se da je Srbija mnogo kvalitetnija od Bugarske. Na sredini prvog seta Srbija je napravila razliku od četiri poena, koja joj je omogućila da povede sa 1:0, a u drugom setu se vidjela potpuna dominacija srpskih igrača

Iako je Bugraska bolje otvorila ovaj set, Srbija je brzo stekla sedam poena prednosti. Ta razlika bila je dovoljna da osvoje ovaj set i da se pribilže novoj pobjedi na turniru.

Kao i prva dva, Srbija je odlično odigrala i treći set.

Ovaj set bio je gotovo isti kao i drugi set, kako igrom, tako i rezultatski. Srbija je na ovaj način došla do osme pobjede u Riminiju.Najefikasniji igrači bili su Marko Podraščanin i Marko Ivović sa po 13 poena.