TUŠANJ OPET KOBAN Jagodić: Jeste peti poraz, ali nije smak svijeta

Stadion”Tušanj” je opet bio koban za Borac. Banjalučani su poraženi u Tuzli od Slobode 0:1.

Ovim porazom ekipa je izgubila korak za vodećim timovima Sarajeva i Željezničara i očito je da “crveno-plavi” imaju problema na gostovanjima.

-Nismo odigrali kako je trebalo . U prvom poluvrijeme smo imali prividnu inicijativu i siguran sam da nismo primili bezveze gol, da bi to drugačije bilo, jer smo imali nekakve adute za drugo poluvrijeme. Međutim očito je nedostajalo preciznosti i koncentracije u tim trenucima da dođemo do gola kad smo stvorili te šanse. Ne mogu biti nezadovoljan, željeli su momci, stvorili smo mi neke situacije, međutim nismo poentirali. Ovdje mi nemamo šta tražiti bez datog gola ni bod ni pobjedu. Peti poraz jeste, ali nije smak svijeta. Ovo je kraj jednog ubitačnog raspored od četiri gostujuće utakmice. Nisam naravno zadovoljan. Moraćemo vidjeti za gostovanja, jer igramo toplo-hladno, a to nije dobro. Moramo naći rješenje jer i poslije Željezničara gostujemo Zrinjskom. Do mene i do nas je, moramo naći rješenje, U svakom slučaju sportski i ljudski je čestitati. Sloboda je danas na borbenost i želju i htjenje bila bolja za gol. Ovo je samo jedna opomena, jedan šamar, ali ne mislim da je neka uzbuna – rekao je Jagodić za Arenasport.