KRAJ Partizan - Anortozis 1:1! Crno-bijeli u baražu za osminu Lige konferencija

Fudbaleri Partizana igraće u baražu za osminu finala Lige konferencija.

Beograđani su u 6. kolu grupe B remizirali sa kiparskim Anortozisom 1:1 čime su zauzeli drugo mjesto iza prvoplasiranog Genta.

Crno-bijeli će ime narednog rivala u Evropi saznati u ponedjeljak.

Tok meča:

KRAJ Partizan – Anortozis 1:1!

90+ – U posljednjim trenucima Kristofi je imao sjajnu šansu poslije kornera, ali je lopta završila u gol autu.

90+ – Kontranapad Partizana, Holender se nije dobro snašao.

90+ – Igraće se pet minuta sudijske nadoknade.

88’ – Još dvije izmjene Uroševića i Jojića mijenjaju Živković i Miletić.

88’ – Lutovac je šutirao pored gola.

83’ – Novi sudar, sada su na travi Vujačić i Koreja, na sreću brzo su se podigli.

78’ – Antonijades je opet završio na zemlji, neće moći da nastavi zamijenio ga je Korea.

73’ – Žestok sudar glavama, Antonijades i Milovanović su završili na zemlji, a poslije ukazae pomoći vratili su se na teren.

71’ – Trener gostiju Temur Kecbaja je izvršio treću izmjenu, Kristofi umjesto Deletića.

69’ -Kačaraba je zamijenio Hristodolopulosa.

62’ – Dvostruka izmjena u domaćem timu, Holender je u igri umjesto Meniga, a Lutovac je zamijenio Jovića.

61’ – Kontranapad Partizana, Jović je uposlio Jojića, ali Korea dobro reaguje.

55’ – Zaprijetili su gosti poslije kornera, međutim bez uspjeha. Crno-bijeli se kockaju sa ostankom u Evropi.

49’ – Sjajna šansa za Popovića poslije dobrog prodora Deletića, lopta odlazi pored gola! Dosta sreće za Partizan.

46’ – Počelo je drugo poluvrijeme, Šćekić je zamijenio Pavlovića. Kog gostiju umjesto Joanua na terenu je Popović.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA Partizan – Anortozis 1:1! Ovaj rezultat odgovara izabranicima trenera Aleksandra Stanojevića s obzirom da u drugom meču grupe B između Genta i Flore nema golova.

45'+ Kakva šansa za domaće, Saničanin je ssjajno uposlio Uroševića čiji šut je sjajno odbranio Cur koji je zatim intervenisao i ispred Milovanovića koji se nije dobro snašao.

44’ – Slobodan udarac za goste, Hristodolopulos je oštro centrirao lopta se odbijala od igrača do igrača, na sreću ekipe Partizana nije završila u mreži.

33’ – Hristodolopulos je sigurno izveo kazneni udarac!

32’ – Penal za goste, očajna reakcija Popovića koji je oborio Deletića!

30’ – I poslije gola crno-bijeli su dosta aktivniji, gosti nisu nijednom zaprijetili.

24’ – Pavlović je bio u dobroj prilici, šutirao je po zemlji, ali je Cur zaustavio njegov pokušaj.

GOOOOLLLL! 20’ – Milovanović je glavom spremio loptu u mrežu poslije sjajnog centaršuta Jojića.

15’ – Kakva šansa za goste, Deletić je šutirao sa 15-ak metara, a Popović je sjajno intervenisao.

14’ – Zaprijetili su i gosti, Hristodolopulos je iz slobodnog udarca ubacio loptu pred peterac domaćina, a Popović je sigurno intervenisao.

9’ – Šansa za beogradski tim, Jović je sa lijeve strane ubacio loptu, a Milovanović nije dobro zahvatio loptu.

5’ – Partizan je ofanzivniji na startu utakmice.

1’ – Počela je utakmica u Humskoj.

Trener Partizana je bio primoran na mnoge rokade u timu, a meč je počeo u sljedćem sastavu: Popović, Miljković, Vujačić, Saničanin, Urošević, Jojić, Zdjelar, Pavlović, Jović, Menig i Milovanović.

Rezerve su: Stevanović, Holender, Baždar, Živković, Šćekić, Ostojić, Štulić, Terzić, Miletić, Lutovac i Smiljanić.

Startna ekipa Anortozisa izgleda ovako: Cur, Koreja, Antonijades, Arajuri, Hambartsumjan, Hušbauer, Artimates, Joanu, Varda, Deletić i Hristodolopulos.

Na klupi su: Lorja, Rusijas, Avram, Kačarava, Popović, Bušuladžić, Korea, Hristofi i Hrisostomou.