(VIDEO) BIJELJINAC PUCA OD SAMOPOUZDANJA Luka Jović postigao dva gola za poluvrijeme

Fudbaleri Milana su u okviru osmine finala Kupa Italije ugostili ekipu Kaljarija, a Luka Jović je u 29. i 42. minutu pogađao za vođstvo "rosonera" od 2:0 nakon prvog poluvremena.

Srpski centarfor, koji sve više dolazi do izražaja u redovima Milana, pokazao je izuzetnu formu u proteklih nekoliko mečeva, sa četiri postignuta gola do sada.

Sjajnu situaciju za vođstvo stvorio je Teo Ernandes, poslavši precizan centaršut u kazneni prostor. Iako je Jović malo nezgodno primio loptu, uspio je da pronađe prostor i efektnim udarcem lijevom nogom zatrese mrežu protivnika.

Ipak, to nije bilo sve u režiji srpskog napadača u prvom poluvremenu, pošto je tri minuta pre odlaska na odmor još jednom zatresao mrežu Kaljarija.