(VIDEO, FOTO) FEŠTA U LJUTICE BOGDANA Crvena zvezda pobjedom proslavila duplu krunu, emocije preplavile Marakanu

Fudbaleri Crvene zvezde trijumfom su završili ovu sezonu u Superligi Srbije.

U spektakularnoj atmosferi na Markani i proslavi duple krune, izabranici Vladana Milojevića savladali su ekipu Čukaričkog sa 4:1.

Gledali smo meč sa mnogo emocija. Sa jedne strane okončana je vrlo uspješna sezona, krunisana sa titulom Superlige, a osvojen je i trofej Kupa Srbije, a sa druge, bio je to oproštaj Aleksandra Dragovića, Nemanje Milunovića i Zorana Popovića od crveno-bijelog dresa.

Bio je to sjajan meč sa mnogo ritma, a Čukarički je poveo u 16. minutu kada je Viktor Rogan zatresao mrežu Zvezde.

Ipak, izjednačili su crveno-bijeli golom Pitera Olajinke u 32. minutu, a sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Olajinka u 55. minutu donosi preokret crveno-bijelima za veliku feštu pred oko 25.000 ljudi na Marakani.

Na 3:1 povisio je Naser Điga u 79. minutu, da bi Žan Filip Kraso u 90. stavio tačku na i za konačnih 4:1.

Crvena zvezda je prvenstvo završila na prvoj poziciji na tabeli, dok je Čukarički šesti.