(VIDEO, FOTO) Nisu mogli sakriti emocije: Roditelji Simića uz suze radosnice proslavili prvijenac sina u dresu Milana

Talentovani fudbaler Jan-Karlo Simić je danas debitovao za Milan, a na prvom nastupu u dresu rosonera se upisao i u strijelce.

Simić je na teren ušao u 24. minuti susreta kada je zamijenio Pobegu koji je napustio igru zbog povrede, a svega nekoliko minuta kasnije stigao do debitatntskog gola.

Susret sa tribina stadiona San Siro su pratili i njegovi roditelji, a nakon što je ovaj 18-godišnjak zabio gol, snimljena je i njihova reakcija.

Roditelji koji su porijeklom iz Višegrada su se trudili zaustaviti suze te su veoma emotivno ispratili pogodak svog sina.

Nakon utakmice Simić je istakao da gol posvećuje njima, a oni će dobiti i njegov dres u kojem je upisao prve minute i postigao premijerni gol u dresu italijanskog velikana.

Inače, Milan je u utakmici 16. kola Serije A savladao Moncu rezultatom 3:0, a pored Simića u listu strijelaca su se upisali Noa Okafor i Tijjani Reijnders.