Tenis

(VIDEO, FOTO) SPEKTAKL U LOS ANĐELESU Đoković došao da gleda Mesija i Joveljića, a društvo mu je pravio legendarni srpski košarkaš

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija i Intera iz Majamija remizirali su sa 1:1, strijelci su bili Dejan Joveljić i Lionel Mesi, u partiji su uživali Novak Đoković i Vlade Divac

(VIDEO, FOTO)  SPEKTAKL U LOS ANĐELESU Đoković došao da gleda Mesija i Joveljića, a društvo mu je pravio legendarni srpski košarkaš

Buran je bio meč, Puig je prvo u 13. minutu propustio penal za domaćine, a to je ispravio Dejan Joveljić u 75. minutu pogotkom u kom je odlično ispratio jednu akciju i odbitak.

Velika nevolja zadesila je Galaksi zbog drugog žutog kartona u 87. minutu, morali su domaćini da se izbore sa igračem manje do kraja, nisu uspjeli.

Za to je zaslužan Mesi, koji je na asistenciju Albe okončao duel raspodjelom bodova. Ovo je bila prva utakmica za Galaksi u sezoni MLS-a, Interu je druga, ima pobjedu od 2:0 protiv Rial Solt Lejka, navodi Sportal.

Sve to su sa tribina ispratili Vlade Divac i Novak Đoković, koga sada čeka američki dio sezone.

Brani prvo mjesto, a pad Karlosa Alkarasa olakšava mu posao, biće sigurno prvi do rekorda od 418 nedjelja na tronu. Najveća pretnja biće mu Janik Siner, ali Novak ne brine previše. Uživa u svakom momentu, to je pokazao i u Los Anđelesu.

Došlo je vrijeme da se Novak Đoković vrati na turnire u Sjedinjenim Američkim Državama, a ponovnu vladavinu na američkom kontinentnu će pokušati da uspostavi iz Indijan Velsa. Ko će se tu naći na putu saznaćemo 5. marta, kada će biti održan žrijeb.

Indijan Vels je na programu od 6. do 17. marta, a žrijeb za turnir će biti održan 5. od 21 čas po našem vremenu.