(VIDEO, FOTO) VIKTOR ORBAN NA TRIBINAMA Švajcarska ima veliku prednost, Mađarska neprepoznatljiva

Švajcarska vodi protiv Mađarske na poluvremenu u meču 1. kola Grupe A na Evropskom prvenstvu u Njemačkoj s 2:0. Sve sa tribina gleda i Viktor Orban.

mađarska švajcarska euro 2024

Švajcarska je povela iz prve prave prilike već u 12. minutu.

Strijelac je bio Kvadvo Dua! Pogodak napadača Švajcarske je iz prve poništen zbog ofsajda, ali je poslije reakcije iz VAR sobe ustanovljeno da je bio u čistoj poziciji u trenutku dodavanja Mihela Ebišera.

Igrač Ludogoreca je izbio sam ispred Gulačija i nije mu bilo teško da ga matira.

Do kraja prvo dijela nismo vidjeli još mnogo prilika iako je Švajcarska preko Vargasa mogla do drugog gola. Ipak, da se na odmor ne ode sa samo jednim golom pobrinuo se Mihael Ebišer koji je postigao fenomenalan pogodak u 45. minutu.

Na utakmici je i Viktor Orban predsjednik Vlade Mađarske.