(VIDEO) Gol za pobjedu, i to kakav: Nebeski skok Dušana Vlahovića u nadoknadi vremena za spas Stare dame

Nebeski skok Dušana Vlahovića u 91. minutu donio je sva tri boda Staroj dami na gostovanju u Salernu.

Poslije asistencije za izjednačenje protiv Salernitane u gostima, postiže fantastičan gol glavom za vođstvo i pobjedu svoje ekipe 2:1.

Srpski napadač Dušan Vlahović postigao je gol u 91. minutu protiv Salernitane – i to kakav.

Odlično se kretao, ispratio centaršut sa desne strane strane Danila i zakucao loptu u mrežu.

I to između dvojice fudbalera, vrhunski potez srpskog reprezentativca.

Salernitana je vodila na poluvremenu golom Mađore u 39. minutu.

Isti igrač je dobio prvi žuti, pa drugi i crveni u 53. minutu i ostavio svoju ekipu na cjedilu.

To koristi Juventus i dolazi do izjednačenja u 65. minutu, kada je Vlahović asistirao Ilingu Džunioru.