(VIDEO) HRVATSKA POTPUNO BEZOPASNA Vatreni gube i od Albanije, Livaković spasao što se spasiti može

Ako je suditi prema dosadašnjem toku Evropskog prvenstva ovo neće biti dobro takmičenje za Hrvatsku.

fudbalska utakmica Hrvatska protiv Albanije

Nakon poraza na otvaranju od Španije s 0:3, Hrvatska sada gubi na poluvremenu od Albanije s 0:1,

Ovo je po mnogo čemu biti ili ne biti meč za Vatrene jer ih u posljednjem kolu očekuje duel protiv aktuelnog prvaka Evrope Italije.

Albanija je bila bolja u prvih 45 minuta i jedini gol je postigla u 11 minutu preko Ćazima Ljacija. Golom je šokirao Vatrene koji se nisu oporavili do poluvremena iako su imali nekoliko poluprilika, ali daleko od prave šanse.

S druge strane Albanci su prijetili mnogo više puta i Dominik Livaković je najzaslužniji što njegov tim ima samo gol zaostatka.

Mogu li se Vatreni vratiti u nastavku meča ostaje nam da vidimo.