(VIDEO) JOVIĆ PONOVO SPASIO ROSONERE Bijeljinac ušao sa klupe i za 60 sekundi donio preokret Milanu

Srpski napadač, Luka Jović postigao je još jedan gol za svoj Milan u utakmici 23. kola italijanske Serije A na gostovanju Frozinoneu i tako donio preokret Rosonerima koji su nakon velike borbe slavili sa 3:2.

Poslije nevjerovatne borbe između dva tima, tokom koje je Frozinone čak i vodio sredinom drugog poluvremena, ponovo se pojavio Luka Jović sa klupe i obradovao Rosonere.

Naime, on je ušao na teren u 80. minutu tako što je zamijenio Pulišića, a samo minut kasnije je uspio da postigne pogodak.

Snašao se najbolje Srbin nakon što je lopta završila između dvojice fudbalera Frozinonea i smjestio je loptu u mrežu za 3:2 za Milan.

Prethodno je Milan poveo preko Olivijea Žirua u 17. minutu sjajnim pogotkom, koji je poništio Sule sa penala u 24. minutu, piše Telegraf.

U drugom poluvremenu, Maziteli je iskoristio nepažnju odbrane da donese domaćima u 65. minutu i prednost, a Gabija je u 72. minutu vratio stvari na 2:2, poslije čega se pojavio Jović i donio preokret Rosonerima.